STV na dosah: Sledujte slovenské programy online!

Online archív RTVS

RTVS, zkratka pro slovenský televizní a rozhlasový ústav, nabízí pro milovníky slovenské tvorby online archiv. Archiv RTVS je pokladnicí programů, které formovaly slovenské diváctvo a posluchačstvo po generace. Najdete zde záznamy zpráv, dokumentů, zábavných pořadů i sportovních přenosů. Hledáte-li oblíbený film z dětství, televizní inscenaci, která vás kdysi bavila, nebo chcete-li si připomenout důležité okamžiky slovenské historie, online archiv RTVS je tím pravým místem.

Pro starší generace je archiv RTVS cestou do minulosti, pro mladší zase možností objevovat tvorbu, která je jim možná neznámá. Archiv je cenným zdrojem informací o slovenské kultuře, historii a společnosti.

Živé vysielanie STV online

Slovenská televízia a rozhlas (RTVS), známa aj pod skratkou STV, je verejnoprávna televízia na Slovensku. RTVS prevádzkuje viacero televíznych kanálov, vrátane Jednotky, Dvojky a :Šport. Okrem toho RTVS poskytuje aj živé vysielanie svojich programov online. Živé vysielanie STV online je dostupné na webovej stránke RTVS. Diváci si môžu vybrať z aktuálne vysielaných programov na Jednotke, Dvojke a :Šport. Živé vysielanie je dostupné aj pre vybrané relácie a športové prenosy. Pre prístup k živému vysielaniu STV online nie je potrebné žiadne prihlásenie ani registrácia. Stačí navštíviť webovú stránku RTVS a kliknúť na záložku "Živé vysielanie". Služba je dostupná bezplatne pre všetkých divákov na Slovensku. Živé vysielanie STV online je skvelou voľbou pre tých, ktorí si chcú pozrieť svoje obľúbené programy STV kdekoľvek a kedykoľvek.

Mobilná aplikácia RTVS

Mobilní aplikace RTVS je vaší vstupenkou do světa slovenského televizního a rozhlasového vysílání. Ať už jste fanoušky zpravodajství, sportovních přenosů, dokumentů nebo zábavných pořadů, s touto aplikací vám nic neunikne. Sledujte živé vysílání televizních kanálů Jednotka, Dvojka a :Šport nebo si pusťte některý z archivních pořadů. Nechybí ani možnost poslouchat živé vysílání rozhlasových stanic Rádio Slovensko, Rádio Regina, Rádio Devín a dalších. Aplikace nabízí přehledný televizní program, upozornění na vaše oblíbené pořady a možnost sledovat obsah offline. Díky funkci Chromecast můžete sledovat obsah i na velké obrazovce vašeho televizoru. Aplikace je k dispozici zdarma pro zařízení s operačním systémem Android a iOS.

Sociálne siete RTVS

RTVS, zkrátka pro slovenský Rozhlas a televízia Slovenska, se aktivně zapojuje do světa sociálních sítí, aby oslovila co nejširší publikum. Prostřednictvím platforem jako Facebook, Instagram, YouTube a Twitter informuje o svém programu, sdílí zajímavosti ze zákulisí a umožňuje divákům a posluchačům komunikovat s tvůrci.

RTVS na sociálních sítích propaguje vlastní tvorbu, včetně zpravodajství, dokumentů, filmů a zábavných pořadů. Zároveň slouží jako platforma pro diskuzi o aktuálních tématech a společenských otázkách. Sledováním profilů RTVS na sociálních sítích se uživatelé mohou dozvědět o novinkách ve vysílání, sledovat živé přenosy vybraných pořadů a zapojit se do soutěží.

Sociální sítě se staly nedílnou součástí mediálního světa a RTVS si uvědomuje jejich důležitost pro budování vztahu s publikem. Díky aktivnímu působení na těchto platformách se slovenská veřejnoprávní média přibližují divákům a posluchačům a otevírají jim nové možnosti interakce.

Podcasty STV

Slovenská televízia a rozhlas (RTVS), slovenská verejnoprávna mediálna inštitúcia, ponúka širokú škálu podcastov, ktoré pokrývajú rôzne témy. Tieto podcasty, dostupné na webovej stránke RTVS a v rôznych podcastových aplikáciách, poskytujú poslucháčom možnosť dozvedieť sa viac o aktuálnom dianí, kultúre, histórii a ďalších zaujímavých témach.

Medzi populárne podcasty RTVS patria napríklad diskusné relácie zamerané na politiku a spoločnosť, rozhovory s osobnosťami kultúrneho a verejného života, ale aj podcasty venované histórii, vede či literatúre. Vďaka širokej ponuke si na svoje prídu poslucháči s rôznymi záujmami. Podcasty RTVS sú dostupné bezplatne a poskytujú kvalitný obsah pre všetkých, ktorí sa chcú vzdelávať a byť informovaní.

Okrem vlastnej produkcie RTVS sprístupňuje aj podcasty vytvorené v spolupráci s inými inštitúciami alebo organizáciami. Táto spolupráca umožňuje RTVS prinášať poslucháčom ešte pestrejší a rozmanitejší obsah.

Správy z RTVS online

RTVS, zkratka pro slovenský Rozhlas a televízia Slovenska, je veřejnoprávní médium, které hraje důležitou roli v informování slovenské veřejnosti. Jeho zpravodajství a publicistika pokrývají širokou škálu témat, od domácí politiky a ekonomiky po mezinárodní dění a kulturu. Diváci a posluchači se spoléhají na RTVS jako na důvěryhodný zdroj informací, a to zejména v dnešní době, kdy je mediální krajina zahlcena dezinformacemi a propagandou.

Sledování zpráv z RTVS online je pohodlný způsob, jak zůstat v obraze. Na webových stránkách RTVS a v jejich mobilní aplikaci najdou diváci a posluchači aktuální zpravodajství, ale i archivní pořady a další zajímavý obsah. RTVS tak plní svou veřejnou službu a zpřístupňuje informace všem občanům Slovenska, bez ohledu na jejich věk, vzdělání či místo bydliště.

Športové prenosy na webe

Slovenská televízia a rozhlas (RTVS), ako verejnoprávna inštitúcia, má za úlohu prinášať divákom a poslucháčom širokú škálu programov, vrátane športových prenosov. V dnešnej dobe internetu a moderných technológií už nie je nutné byť pripútaný k televíznej obrazovke, aby ste si mohli vychutnať napínavé športové zápolenia. RTVS vychádza v ústrety svojim divákom a ponúka možnosť sledovať športové prenosy aj online prostredníctvom svojej webovej stránky. Na webe RTVS nájdete živé prenosy z rôznych športových podujatí, ako aj záznamy zápasov a súťaží. Či už ste fanúšikom futbalu, hokeja, tenisu alebo iných športov, na stránke RTVS si určite prídete na svoje. Online prenosy sú dostupné bezplatne pre všetkých používateľov s prístupom na internet. Stačí navštíviť webovú stránku RTVS a vybrať si z bohatej ponuky športových prenosov. Sledovanie športu online prostredníctvom RTVS je tak pohodlnou a dostupnou alternatívou pre všetkých fanúšikov, ktorí si nechcú nechať ujsť svoje obľúbené športové udalosti.

Počasie od STV online

Slovenská televízia a rozhlas (RTVS), známa aj pod skratkou STV, je verejnoprávna inštitúcia, ktorá okrem iného prináša aj aktuálne informácie o počasí. Počasie od STV online nájdete na ich webovej stránke, kde je k dispozícii prehľadná mapa Slovenska s aktuálnymi teplotami a predpoveďou na najbližšie dni. Okrem základných informácií ako teplota, oblačnosť a zrážky nájdete na stránke aj podrobnejšie údaje o vetre, vlhkosti vzduchu a UV indexe. Pre milovníkov hôr je k dispozícii aj samostatná sekcia s predpoveďou počasia pre horské oblasti. Počasie od STV online je dostupné 24 hodín denne a je pravidelne aktualizované, aby ste mali vždy k dispozícii tie najčerstvejšie informácie.

Program STV na internete

Slovenská televízia a rozhlas (RTVS), ako verejnoprávny vysielateľ, ponúka širokú škálu programov aj online. Na webovej stránke RTVS.sk nájdete archív programov STV, živé vysielanie a množstvo bonusového obsahu. Sledovať môžete spravodajstvo, dokumenty, filmy, seriály, detské programy a oveľa viac. Platforma je dostupná na počítačoch, smartfónoch a tabletoch. Okrem toho RTVS prevádzkuje aj niekoľko špecializovaných webových stránok, napríklad pre šport, kultúru či deti.

Prostredníctvom internetu tak RTVS sprístupňuje svoj program aj tým, ktorí nestíhajú sledovať televíziu v tradičnom čase. Zároveň ponúka možnosť pozrieť si programy spätne a vybrať si presne to, čo vás zaujíma. Online prostredie umožňuje RTVS osloviť aj mladšiu generáciu a prispôsobiť sa meniacim sa návykom v sledovaní televízie.

Kontakt na RTVS online

Slovenská televízia a rozhlas (RTVS) je verejnoprávna inštitúcia, ktorá má za úlohu prinášať objektívne a nestranné informácie, ale aj zábavu a kultúru. RTVS prevádzkuje viacero televíznych a rozhlasových staníc, ako napríklad Jednotka, Dvojka, :DN, Rádio Slovensko, Rádio Regina a ďalšie. Ak potrebujete kontaktovať RTVS online, môžete tak urobiť prostredníctvom kontaktného formulára na ich webovej stránke.

Publikováno: 22. 06. 2024

Kategorie: internet

Autor: LadislavFranc

Tagy: stvr | zkratka pro slovenský televizní a rozhlasový ústav