Děcko.cz Stardance: Hvězdné Tance Teď i Online!

Www.decko.cz Stardance

Dětský web s informacemi

Na Děcko.cz, webu plném zábavy a her pro děti, najdou malí fanoušci taneční show StarDance i speciální sekci věnovanou tomuto oblíbenému pořadu. Děcko.cz jim přináší informace o soutěžících, porotě i zákulisí StarDance způsobem srozumitelným a zábavným pro dětské publikum.

Děti si můžou přečíst zajímavosti o hvězdných tanečních párech, prohlédnout si fotky z tréninků i vystoupení a zjistit, jak se na taneční parket připravují. Nechybí ani videa s nejlepšími tanečními kreacemi a rozhovory s účinkujícími. Děcko.cz myslí i na ty nejmenší fanoušky StarDance a nabízí jim hry a aktivity inspirované touto show. Děti si tak můžou vyzkoušet své taneční dovednosti, vybarvit si omalovánky s taneční tématikou nebo si zahrát kvízy a otestovat své znalosti o StarDance.

Sekce StarDance na Děcko.cz je skvělým zdrojem informací a zábavy pro všechny malé fanoušky tance a televizní show StarDance.

Soutěž StarDance pro děti

Dětská verze oblíbené taneční show StarDance míří na obrazovky! Máme pro vás skvělou zprávu, malí tanečníci a tanečnice. Česká televize ve spolupráci s Déčkem připravuje první ročník StarDance speciálně pro vás. Pokud milujete tanec, třpyt kostýmů a napínavou atmosféru, tato soutěž je přesně pro vás.

Hledáme talentované děti ve věku od 9 do 12 let, které se nebojí ukázat, co v nich je. Nezáleží na tom, jestli už máte taneční zkušenosti, nebo teprve začínáte. Důležitá je vášeň pro tanec, energie a chuť učit se nové věci. Na soutěž vás budou připravovat profesionální tanečníci a choreografové, kteří vám pomohou zdokonalit vaše taneční dovednosti a předvedou vám kouzlo různých tanečních stylů.

Sledujte Déčko a web České televize, kde se brzy dozvíte více informací o castingu a průběhu soutěže. Připravte se na nezapomenutelnou jízdu plnou tance, zábavy a nových přátelství!

Pravidla a průběh soutěže

Dětská verze populární taneční show, kterou znáte z obrazovek, se přesouvá i do online světa Déčka! Čeká nás napínavý souboj malých tanečních párů, které se utkají o titul krále a královny tanečního parketu Déčka. Soutěž je určena všem talentovaným dětem, které milují hudbu a tanec a nebojí se ukázat, co v nich je. Soutěžící páry se utkají v různých tanečních stylech od samby, waltzu, jive až po moderní hip hop. Každý týden zatančí jeden pár na předem danou choreografii. Výkony soutěžících bude hodnotit odborná porota, složená z profesionálních tanečníků a choreografů. Hlasování diváků bude probíhat online na stránkách Déčka. Vítězný pár získá pohár Stardance Déčka a spoustu dalších cen. Sledujte stránky Déčka, kde najdete všechny důležité informace o soutěži, pravidla, profily soutěžících a samozřejmě i videa s jejich vystoupeními.

Představení tanečních párů

Letošní StarDance slibuje nezapomenutelnou show plnou třpytu, emocí a dechberoucího tance. Na parketu se představí desítka odvážných osobností, které se s vervou vrhly do tréninků, aby divákům České televize předvedly to nejlepší. Kdo bude bojovat o titul krále a královny tanečního parketu? Nechte se překvapit! Sledujte webové stránky Déčka, kde najdete rozhovory s hvězdnými páry, videa z tréninků a zákulisní drby. Fanoušci se můžou těšit na fotografie, videa a články, které je vtáhnou do světa StarDance. Soutěžní páry se s vámi podělí o své zážitky, radosti i strasti, které tréninky přinášejí. Prožijte StarDance naplno s námi!

Biografie dětských tanečníků

Dětský Stardance je neuvěřitelná show, kde se malí tanečníci mění v hvězdy tanečního parketu. Ale kdo vlastně jsou tihle talentovaní mladí tanečníci, kteří nás okouzlují svými výkony? Pojďme se podívat na jejich taneční cesty! Každý z nich má svůj vlastní příběh plný dřiny, nadšení a lásky k tanci. Někteří se tanci věnují od útlého věku, jiní objevili svůj talent teprve nedávno. Všichni ale sdílejí stejnou vášeň a touhu předvést to nejlepší na tanečním parketu. Tréninky jsou náročné, ale tito malí bojovníci se nevzdávají a s úsměvem na tváři pilují každý krok a pohyb. Jejich energie a nadšení jsou nakažlivé a inspirují diváky všech věkových kategorií. Sledujte Dětský Stardance a poznejte příběhy těchto talentovaných tanečníků, kteří dokazují, že i v mladém věku se dají dosáhnout velké věci s odhodláním a láskou k tanci.

Profily profesionálních partnerů

Vítejte v zákulisí StarDance, kde se seznámíte s těmi, bez kterých by to nešlo – s profesionálními tanečníky a tanečnicemi! Tito mistři tanečního parketu se stanou partnery a průvodci našich malých hvězd na jejich cestě za vysněným titulem. Každý z nich má za sebou bohatou kariéru plnou úspěchů, ať už na soutěžích, v divadle nebo v televizi. S trpělivostí a nadšením předávají své umění a zkušenosti dětem, učí je novým tanečním krokům a pomáhají jim překonávat trému. Díky nim se i ti nejmenší tanečníci promění v elegantní dámy a gentlemany, kteří vás okouzlí svým ladným pohybem a nakažlivou radostí z tance. Pojďte s námi nakouknout do jejich tanečního světa a poznejte je blíž!

Videoukázky tanečních vystoupení

Na Děcko.cz si užiješ spoustu zábavy s taneční show StarDance, i když jsi zrovna neviděl(a) přímý přenos! Máme pro tebe nachystané ty nejzářivější videoukázky tanečních vystoupení tvých oblíbených hvězd. Mrkni na to, jak jim to slušelo v rytmu waltzu, samby nebo třeba jive! Můžeš si připomenout ty nejkrásnější momenty, bláznivé kreace i dojemné příběhy, které se na tanečním parketu odehrály. A co víc, můžeš se inspirovat a zkusit pár tanečních kroků i ty! Na Děcko.cz najdeš i návody na jednoduché choreografie, se kterými zazáříš na každém dětském večírku. Tak neváhej a vrhni se do víru tance s Děcko.cz a StarDance!

Hlasování pro oblíbené páry

Každý týden v oblíbené televizní show StarDance …když hvězdy tančí se na parketu potkává několik párů složených z profesionálních tanečníků a známých osobností. Jejich úkolem je předvést co nejlepší taneční výkon a získat si přízeň poroty i diváků. A právě tady přicházíš na řadu ty! Na webových stránkách Déčka můžeš podpořit svůj oblíbený pár a poslat mu svůj hlas. Hlasování je jednoduché a zábavné. Stačí navštívit oficiální stránky StarDance na Déčku, najít sekci s hlasováním a kliknout na fotku páru, kterému chceš dát svůj hlas. Hlasovat můžeš každý týden, a to až do vyhlášení výsledků. Tak neváhej a podpoř svůj oblíbený pár v boji o titul krále a královny tanečního parketu!

Výsledky a vítězové StarDance

Dětská verze oblíbené taneční show StarDance baví diváky na televizních obrazovkách už několik let. V každé sérii se na parketu předvádí skupinka talentovaných dětí po boku profesionálních tanečníků. Soutěžící, ve věku od 8 do 11 let, se s nadšením vrhají do tréninků a pilují své taneční kreace v rytmech samby, waltzu, jive a mnoha dalších.

O vítězi StarDance …když hvězdy tančí… rozhodují diváci svými SMS hlasy a odborná porota, která hodnotí technické provedení, synchronizaci a celkový dojem z vystoupení. Mezi porotci se v minulosti objevili například Václav Kuneš, tanečník a choreograf, nebo herečka a moderátorka Tereza Kostková.

Vítězství v soutěži StarDance …když hvězdy tančí… je pro malé tanečníky velkým úspěchem a motivací pro další rozvoj. Mnozí z nich se po účasti v soutěži věnují tanci i nadále a účastní se dalších tanečních soutěží a vystoupení.

Zajímavosti ze zákulisí soutěže

V zákulisí Dětské taneční show se dějí věci! Věděli jste, že malí tanečníci nacvičují své choreografie celé hodiny denně, a to i o víkendech? To dá zabrat! A co teprve ty kostýmy! Šaty pro dívky zdobí stovky flitrů a flitříků a kluci se pyšní elegantními vestičkami a motýlky. V zákulisí je pořád rušno - maskérky a kadeřníci pilně pracují na tom, aby malí hvězdy zazářily na parketu. A když se zrovna netančí, tak se mlsí! V zákulisí nechybí ani sladké dobroty a ovocné svačinky, aby měli tanečníci dostatek energie na své výkony. Atmosféra v zákulisí je přátelská a plná podpory. Soutěžící se navzájem povzbuzují a drží si palce. Koneckonců, vítězem může být jen jeden, ale přátelství a zážitky z Dětské taneční show jim zůstanou navždy.

Tipy pro malé taneční nadšence

Stardance, to je velká sláva i pro vás, malé tanečníky! Sledujete každý krok, každou piruetu a možná si i doma zkoušíte taneční kreace. Ať už fandíte komu koliv, máme pro vás pár tipů, jak si užít taneční horečku naplno. Nejdůležitější je tancovat srdcem! Pusťte si oblíbenou písničku a nechte se unést rytmem. Nezáleží na tom, jestli umíte valčík nebo tango, hlavní je se hýbat a bavit se. Zkoušejte nové kroky, vymýšlejte vlastní choreografie a zapojte do tance i kamarády a rodinu. Sledujte své oblíbené páry ve Stardance a nechte se inspirovat jejich energií a nadšením. A kdo ví, třeba se i vy jednou ocitnete na tanečním parketu a roztančíte celou republiku!

Fotogalerie z tanečních večerů

Na Déčku si můžeš připomenout ty nejzářivější okamžiky z tanečního parketu StarDance, a to díky naší bohaté fotogalerii! Proklikni se stovkami fotek, které zachycují hvězdné páry v akci. Uvidíš elegantní standardní tance jako waltz nebo tango, ale i žhavou latinu v podobě samby, rumby nebo jive. Na fotkách najdeš nejen hvězdné výkony, ale i emoce – radost z povedeného kroku, napětí před verdiktem poroty a někdy i slzičky smutku po vyřazení. Fotogalerie je skvělou příležitostí, jak si připomenout své oblíbené páry, jejich kostýmy a taneční kreace, které vám vyrazily dech. A kdo ví, třeba se inspiruješ a zkusíš si některý z tanců i doma!